- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea echipamentului tehnic în cadrul Programului „Start pentru Tineri”
Echipament tehnic (set) în cadrul Programului „Start pentru Tineri”
Echipament tehnic (set) în cadrul Programului „Start pentru Tineri”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Organizația pentru Dezvoltarea Secorului IMM
Codul fiscal/IDNO
1007600042792
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 134
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.10.2021 09:42:24
Ultima modificare
27.10.2021 10:07:26
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lot 1 Echipament tehnic (set) în cadrul Programului „Start pentru Tineri”
Computer portabil „Notebook” Monitor Docking station Mouse wireless Tastatură Căști
Statut
Activ
Valoarea estimată
200000 MDL
ID
6be9bdc5-7648-4365-9b5f-1a20352b231f
Pas minim
2000
Termen de valabilitate al contractului
De la 06.11.2021 10:48:10 Până la 31.12.2021 10:48:10
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 05.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunț_de_participare_echipament_tehnic_start.signed.signed.signed.pdf
Anunț/invitație de participare
Documentaţie de atribuire
26.10.2021 09:49:57
declarația privind beneficiarii finali.docx
Declarația privind beneficiarii finali
Documentaţie de atribuire
26.10.2021 09:49:57
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021.docx
Documentația standard
Documentaţie de atribuire
26.10.2021 09:49:57
f3.3_formularul_informativ_pers_jur.docx
Formular informativ
Documentaţie de atribuire
26.10.2021 09:49:57
anunț_de_participare_echipament_tehnic_start.signed.signed.signed.pdf
Anunț/invitație de participare
Documentaţie de atribuire
27.10.2021 10:07:26
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lot 1 Echipament tehnic (set) în cadrul Programului „Start pentru Tineri”
200000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
200,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
26.10.2021 09:49:57 - 01.11.2021 09:00:00
26.10.2021 09:49:57 - 01.11.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.11.2021 09:00:00 - 04.11.2021 12:00:00
01.11.2021 09:00:00 - 04.11.2021 12:00:00