- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse tipografice
Produse tipografice
Produse tipografice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Aparatul Președintelui Republicii Moldova
Codul fiscal/IDNO
1006601003810
Adresa
MD-2073,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 154,
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Alexandru Mihailuta
Telefonul de contact
79621682
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
26.10.2021 08:44:03
Ultima modificare
02.11.2021 15:28:38
MTender ID
Cod CPV
79800000-2
-
Servicii tipografice şi servicii conexe
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Mapă-Coperți pentru Registrele Armorialului General al Republicii Moldova
Mapă-Coperți pentru Registrele Armorialului General al Republicii Moldova
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
12500 MDL
ID
80334f4e-fd98-484a-aaee-7855be7e4ae4
Pas minim
125
Termen de valabilitate al contractului
De la 03.11.2021 09:00:00 Până la 31.12.2021 09:49:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.11.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Plicuri
Plicuri
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
30000 MDL
ID
41ef03fb-3dc5-4d9b-a7fa-8758adceafe8
Pas minim
300
Termen de valabilitate al contractului
De la 03.11.2021 09:00:00 Până la 31.12.2021 09:49:50
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.11.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
42,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
26.10.2021 08:48:58 - 27.10.2021 12:00:00
26.10.2021 08:48:58 - 27.10.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.10.2021 12:00:00 - 01.11.2021 13:00:00
27.10.2021 12:00:00 - 01.11.2021 13:00:00