- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reînnoirea subscripției (suport) pentru produsele IBM Informix
Reînnoirea subscripției (suport) pentru produsele IBM Informix
Reînnoirea subscripției (suport) pentru produsele IBM Informix
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de Tehnologii Informaționale în Finanțe
Codul fiscal/IDNO
1005600036924
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tănase, 7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 16:30:30
Ultima modificare
25.10.2021 16:40:13
MTender ID
Cod CPV
48600000-4
-
Pachete software pentru baze de date şi operare
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reînnoirea subscripției (suport) pentru produsele IBM Informix
Reînnoirea subscripției (suport) pentru produsele IBM Informix
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Reînnoirea subscripției (suport) pentru produsele IBM Informix
425000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
425,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.10.2021 16:40:13 - 04.11.2021 18:00:00
25.10.2021 16:40:13 - 04.11.2021 18:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
04.11.2021 18:00:00 - 11.11.2021 10:00:00
04.11.2021 18:00:00 - 11.11.2021 10:00:00