- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Echipamente industriale ( cazane pentru centrală termică autonomă
Cazane Ferroli Prextherm RSV, 1250 kw, pe aburi, cu instalare , demontarea celor vechi.
Cazane Ferroli Prextherm RSV, 1250 kw, pe aburi, cu instalare , demontarea celor vechi.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul de Psihiatrie Bălţi
Codul fiscal/IDNO
1003602150662
Adresa
MD-3110,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
strada Iurie Gagarin nr. 114
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 15:50:37
Ultima modificare
02.11.2021 11:57:15
MTender ID
Cod CPV
42100000-0
-
Utilaje de producţie şi utilizare a puterii mecanice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Cazane Ferroli Prextherm RSV, 1250 kw,
Cazane Ferroli Prextherm RSV, 1250 kw, pe aburi, cu instalare , demontarea celor vechi.
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
650000 MDL
ID
7b205450-5a48-49ec-ba9b-06b6a9ae9b00
Pas minim
2600
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.11.2021 16:59:23 Până la 31.12.2021 16:59:23
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 09.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare (3).semnat.pdf
-anunt de participare
Invitaţie de participare
25.10.2021 16:00:14
doc.st _bunuri_servicii_2021.semnat.pdf
-documentație standard
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 16:00:14
Buna ziua, este posibil de ofertat model asemanator? multumesc
02.11.2021 11:51
Răspuns la clarificare: Varianta de instalare a modelelor compatibile cu sistemul existent nu a fost examinată. Probabil în acest caz ar trebui un proiect sau o expertiză de evaluare a posibilităţii înlocuirii cazanelor. Din acest motiv procedura se anulează şi va fi repetată în 2022, în dependenţă de sursele financiare.
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
650,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.10.2021 16:00:14 - 04.11.2021 11:51:30
25.10.2021 16:00:14 - 04.11.2021 11:51:30
Perioada de depunere a ofertelor:
04.11.2021 11:51:30 - 08.11.2021 12:51:30
04.11.2021 11:51:30 - 08.11.2021 12:51:30