- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări suplimentare de amenajare la Grădinița pentru copii nr. 12 „Curcubeu” din mun. Orhei
Lucrări suplimentare de amenajare la Grădinița pentru copii nr. 12 „Curcubeu” din mun. Orhei
Lucrări suplimentare de amenajare la Grădinița pentru copii nr. 12 „Curcubeu” din mun. Orhei
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria mun. Orhei
Codul fiscal/IDNO
1007601008007
Adresa
3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str. V. Mahu 160
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 15:44:19
Ultima modificare
01.11.2021 11:10:43
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări suplimentare de amenajare la Grădinița pentru copii nr. 12 „Curcubeu” din mun. Orhei
Lucrări suplimentare de amenajare la Grădinița pentru copii nr. 12 „Curcubeu” din mun. Orhei
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
847265 MDL
ID
fd3de6ca-da49-48f9-a085-449e28692958
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare_gradinita 12.semnat.pdf
-anunt_de_participare_gradinita 12.semnat.pdf
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 17:30:33
anunt_de_participare_gradinita 12.semnat.pdf
anunt_de_participare_gradinita 12.semnat.pdf
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 17:30:33
caiet de sarcini.semnat.pdf
caiet de sarcini.semnat.pdf
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 17:30:33
documentatia standart lucrari gr 12 repetat.semnat.pdf
documentatia standart lucrari gr 12 repetat.semnat.pdf
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 17:30:33
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
847,265.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.10.2021 17:30:33 - 01.11.2021 11:00:00
25.10.2021 17:30:33 - 01.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.11.2021 11:00:00 - 11.11.2021 11:30:00
01.11.2021 11:00:00 - 11.11.2021 11:30:00