- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produs program „OraDump Export Kit (Basic)”
Produs program „OraDump Export Kit (Basic)”
Produs program „OraDump Export Kit (Basic)”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 15:26:07
Ultima modificare
29.10.2021 09:00:00
MTender ID
Cod CPV
48517000-5
-
Pachete software IT
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produs program „OraDump Export Kit (Basic)”
„OraDump Export Kit (Basic)”
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
2635.9 MDL
ID
a5520079-93cc-4101-8583-76a1b6eb2519
Pas minim
26.36
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.11.2021 16:39:09 Până la 31.12.2021 16:39:09
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
6372_age-3011-565 191021-asp.semnat.signed.pdf
Coordonare AGE
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 15:39:50
documentatia standard.signed.pdf
Documentatie standard.pdf
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 15:39:50
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
2,635.90
MDL
Perioada clarificărilor:
25.10.2021 15:39:50 - 27.10.2021 09:00:00
25.10.2021 15:39:50 - 27.10.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.10.2021 09:00:00 - 29.10.2021 09:00:00
27.10.2021 09:00:00 - 29.10.2021 09:00:00