- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse petroliere (trimestrul IV, anul 2021)
Produse petroliere (trimestrul IV, anul 2021)
Produse petroliere (trimestrul IV, anul 2021)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul raional Sîngerei
Codul fiscal/IDNO
1003602150743
Adresa
6201,
MOLDOVA,
or.Sîngerei,
Sîngerei,
Testimițeanu, 51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 15:17:09
Ultima modificare
27.10.2021 16:21:37
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produse petroliere
Cifra octanică, COR, min. 95; Aspect limpede şi transparent. Fără plumb, Livrare: Pe parcursul tr. IV, anul 2021, zilnic, la staţiile PECO de pe teritoriul oraşului Sîngerei, în baza cardurilor
Statut
Activ
Valoarea estimată
105000 MDL
ID
c311e3fb-e767-4bd5-ae0c-3dfef39cc8ca
Pas minim
1050
Termen de valabilitate al contractului
De la 08.11.2021 16:46:35 Până la 30.12.2021 16:46:35
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 05.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
2-ap-cop-sr singerei- produse petroliere 2021.docx
ANUNȚ DE PARTICIPARE
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 15:49:14
declaratie beneficiar efectiv.docx
Declaratie beneficiar
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 16:03:38
2-ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021(1).docx
-Documentatia standard
Documentaţie de atribuire
27.10.2021 16:21:37
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Produse petroliere
105000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
105,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.10.2021 15:49:14 - 01.11.2021 16:00:00
25.10.2021 15:49:14 - 01.11.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.11.2021 16:00:00 - 04.11.2021 18:00:00
01.11.2021 16:00:00 - 04.11.2021 18:00:00