- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea produselor de protecție împotriva răspândirii infecției cu virusul COVID-19
Achiziționarea produselor de protecție împotriva răspândirii infecției cu virusul COVID-19
Achiziționarea produselor de protecție împotriva răspândirii infecției cu virusul COVID-19
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Apă-Canal Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1002600015876
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Andrei Bulmag
Telefonul de contact
022256797, 067748246
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 12:58:16
Ultima modificare
25.10.2021 13:07:11
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : LOT 1 Dezinfectant lichid
Dezinfectant lichid
Statut
Activ
Valoarea estimată
10000 MDL
ID
97140944-7c50-496d-a6bd-e04be6293091
Pas minim
100
Termen de valabilitate al contractului
De la 03.11.2021 14:05:29 Până la 31.12.2021 14:05:29
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.11.2021 15:00:00
Denumirea lotului : LOT 2 Mască de protecție
Mască de protecție
Statut
Activ
Valoarea estimată
40500 MDL
ID
8682adf5-309c-4d6a-bd66-534026cf4c07
Pas minim
405
Termen de valabilitate al contractului
De la 04.11.2021 14:06:33 Până la 31.12.2021 14:06:33
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.11.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
lot 1 dezinfectant lichid.docx
LOT 1 Dezinfectant lichid
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 13:07:11
lot 2 mască de protecție.docx
LOT 2 Mască de protecție
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 13:07:11
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : LOT 1 Dezinfectant lichid
10000 MDL
Denumirea lotului : LOT 2 Mască de protecție
40500 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
50,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.10.2021 13:07:11 - 26.10.2021 13:30:00
25.10.2021 13:07:11 - 26.10.2021 13:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.10.2021 13:30:00 - 01.11.2021 12:00:00
26.10.2021 13:30:00 - 01.11.2021 12:00:00