- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
achiziționarea truselor medicale și medicamentelor pentru suplinirea acestora
achiziționarea truselor medicale și medicamentelor pentru suplinirea acestora
achiziționarea truselor medicale și medicamentelor pentru suplinirea acestora
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul National de Probatiune
Codul fiscal/IDNO
1010601000287
Adresa
2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vasile Alecsandri, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 12:00:49
Ultima modificare
29.10.2021 09:00:00
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Trusă de prim ajutor
Trusă de prim ajutor
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
25875 MDL
ID
8bfae07e-7632-4efb-a2c9-62b5cdc0f2e8
Pas minim
25.88
Termen de valabilitate al contractului
De la 08.11.2021 14:56:01 Până la 31.12.2021 14:56:01
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.11.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Medicamente pentru suplinirea trusei medicale
Medicamente pentru suplinirea trusei medicale
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
1215 MDL
ID
c73cb56c-e7df-4dba-b631-8353cb6a661c
Pas minim
1.22
Termen de valabilitate al contractului
De la 08.11.2021 14:57:01 Până la 31.12.2021 14:57:01
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.11.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
27,090.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.10.2021 13:58:19 - 27.10.2021 09:00:00
25.10.2021 13:58:19 - 27.10.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.10.2021 09:00:00 - 29.10.2021 09:00:00
27.10.2021 09:00:00 - 29.10.2021 09:00:00