- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de verificare a eficacității funcționării sistemei de ventilare (Repetat)
Servicii de verificare a eficacității funcțion. sistemei de ventilare (Repetat)
Servicii de verificare a eficacității funcțion. sistemei de ventilare (Repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul de Medicina Urgenta
Codul fiscal/IDNO
1003600152606
Adresa
MD 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Toma Ciorbă, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Serviciul achizitii publice
Telefonul de contact
022250809, 022250707
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 11:40:49
Ultima modificare
25.10.2021 11:52:34
MTender ID
Cod CPV
71300000-1
-
Servicii de inginerie
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de verificare a eficacității funcționării sistemei de ventilare
Conform caietului de sarcini anexat la procedura de achiziție
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de verificare a eficacității funcționării sistemei de ventilare
13000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
13,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.10.2021 11:49:46 - 28.10.2021 10:00:00
25.10.2021 11:49:46 - 28.10.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
28.10.2021 10:00:00 - 02.11.2021 09:30:00
28.10.2021 10:00:00 - 02.11.2021 09:30:00