- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrari de reparatie a drumurilor publice din s. Chiperceni, rl. Orhei (repetat)
Lucrari de reparatie a drumurilor publice din s. Chiperceni, rl. Orhei (repetat)
Lucrari de reparatie a drumurilor publice din s. Chiperceni, rl. Orhei (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria comunei Chiperceni
Codul fiscal/IDNO
1007601005534
Adresa
MD-3518,
MOLDOVA,
s.Chiperceni,
Orhei,
s.Chiperceni
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 11:39:03
Ultima modificare
25.10.2021 11:43:47
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrari de reparatie a drumurilor publice din s. Chiperceni, rl. Orhei (repetat)
Lucrari de reparatie a drumurilor publice din s. Chiperceni, rl. Orhei (repetat)
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrari de reparatie a drumurilor publice din s. Chiperceni, rl. Orhei (repetat)
841704.14 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
841,704.14
MDL
Perioada clarificărilor:
25.10.2021 11:43:47 - 01.11.2021 11:00:00
25.10.2021 11:43:47 - 01.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.11.2021 11:00:00 - 09.11.2021 11:00:00
01.11.2021 11:00:00 - 09.11.2021 11:00:00