- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI REPETAT
Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI REPETAT
Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI REPETAT
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Ministerul Afacerilor Interne
Codul fiscal/IDNO
1006601000130
Adresa
2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare, 75
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 10:47:42
Ultima modificare
25.10.2021 10:55:21
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI REPETAT
Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI REPETAT
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI REPETAT
266666 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
266,666.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.10.2021 10:53:56 - 01.11.2021 10:00:00
25.10.2021 10:53:56 - 01.11.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.11.2021 10:00:00 - 08.11.2021 11:00:00
01.11.2021 10:00:00 - 08.11.2021 11:00:00