- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Paravane medicale
Paravane medicale
Paravane medicale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul de Medicina Urgenta
Codul fiscal/IDNO
1003600152606
Adresa
MD 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Toma Ciorbă, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Serviciul achizitii publice
Telefonul de contact
022250809, 022250707
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 10:03:23
Ultima modificare
26.10.2021 09:17:56
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Paravane medicale
Executat din țeavă din inox cu 3 elemente (secțiuni). Montat pe 2 roți, structură pliantă. Material de acoperire paravană: draperii din plastic lavabil. Dimensiuni: deschis înălțime165-190cm x lungime 170-200cm; închis înălțime 165-190cm x lungime 60-70cm. Masa unei secțiuni, nu mai mult de 10 kg.
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Paravane medicale
8000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
8,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.10.2021 10:10:31 - 27.10.2021 10:00:00
25.10.2021 10:10:31 - 27.10.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.10.2021 10:00:00 - 01.11.2021 09:30:00
27.10.2021 10:00:00 - 01.11.2021 09:30:00