- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Mentenanța stației de telefon
Mentenanța stației de telefon
Mentenanța stației de telefon
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul de Medicina Urgenta
Codul fiscal/IDNO
1003600152606
Adresa
MD 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Toma Ciorbă, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Serviciul achizitii publice
Telefonul de contact
022250809, 022250707
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 09:01:51
Ultima modificare
25.10.2021 11:48:07
MTender ID
Cod CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Mentenanța stației de telefon
• Servicii de menținere în lucru, verificare, upgrade și update a stației de telefon Ericsson md 110
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Mentenanța stației de telefon
24000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
24,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.10.2021 09:05:31 - 29.10.2021 10:00:00
25.10.2021 09:05:31 - 29.10.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
29.10.2021 10:00:00 - 08.11.2021 09:30:00
29.10.2021 10:00:00 - 08.11.2021 09:30:00