- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Radiator ceramic cu puterea nominală 500W infrared
Conform specificației tehnice solicitate de autoritatea contractantă în Anunțul de participare.
Conform specificației tehnice solicitate de autoritatea contractantă în Anunțul de participare.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CSC Dinamo
Codul fiscal/IDNO
1006601000705
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Chisinau str. Sciusev 106A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.10.2021 19:58:53
Ultima modificare
01.11.2021 16:00:00
MTender ID
Cod CPV
31600000-2
-
Echipament electric
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Radiator ceramic cu puterea nominală 500W infrared
Conform specificației tehnice solicitate de autoritatea contractantă în Anunțul de participare.
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
13550 MDL
ID
59abf077-b208-4ef0-9d96-e47951d87879
Pas minim
67.75
Termen de valabilitate al contractului
De la 08.11.2021 19:00:00 Până la 30.12.2021 21:02:17
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
specificatii tehnice si de pret.docx
Specificații tehnice și de preț
Documentaţie de atribuire
23.10.2021 20:02:40
Добрый день цена на данный товар слишком занижена
25.10.2021 10:50
Răspuns la clarificare: Buna ziua , Dați propuneri .doar criteriu ramîne cel mai scazut preț
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
13,550.00
MDL
Perioada clarificărilor:
23.10.2021 20:02:40 - 25.10.2021 15:00:00
23.10.2021 20:02:40 - 25.10.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
25.10.2021 15:00:00 - 01.11.2021 16:00:00
25.10.2021 15:00:00 - 01.11.2021 16:00:00