- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație OMF Zorile, s. Zorile
Lucrări de reparație OMF Zorile, s. Zorile
Lucrări de reparație OMF Zorile, s. Zorile
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP CS Cucuruzeni
Codul fiscal/IDNO
1013606002793
Adresa
MD-3522,
MOLDOVA,
s.Cucuruzeni,
Orhei,
s. Cucuruzeni r. Orhei
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.10.2021 16:47:26
Ultima modificare
07.12.2021 14:53:21
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație OMF Zorile, s. Zorile
Lucrări de reparație OMF Zorile, s. Zorile
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
1506530.17 MDL
ID
4dd47f9e-0283-47dd-ad93-6e3cab17e967
Documentele procedurii de achiziție
Din ce considerent sa solicitat cifra medie de afaceri 3 000 000 lei? Încălcați legea, la așa sumă alocată e destul și 750 000. O să contestăm dacă nu modificați această cerință abuzivă.
26.10.2021 13:14
Răspuns la clarificare: Cifra de afaceri impusă operatorilor economici a fost stabilită în conformitate cu prevederile art.21 din Legea privind achizițiile publice nr.131 din 03..07.2015
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1,506,530.17
MDL
Perioada clarificărilor:
22.10.2021 16:52:12 - 27.10.2021 14:00:00
22.10.2021 16:52:12 - 27.10.2021 14:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.10.2021 14:00:00 - 04.11.2021 12:00:00
27.10.2021 14:00:00 - 04.11.2021 12:00:00