- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Echipament pentru militari
Potrivit descrierii bunurilor solicitate de către autoritatea contractantă prevăzute în Anexa nr. 18 la Caietul de sarcini.
Potrivit descrierii bunurilor solicitate de către autoritatea contractantă prevăzute în Anexa nr. 18 la Caietul de sarcini.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General de Carabinieri al MAI
Codul fiscal/IDNO
1006601000473
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gheorghe Asachi, 65 A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.10.2021 15:56:31
Ultima modificare
25.10.2021 10:53:22
MTender ID
Cod CPV
18100000-0
-
Îmbrăcăminte de uz profesional, îmbrăcăminte specială de lucru şi accesorii
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Tricou din bumbac, culoare neagră
Potrivit descrierii bunurilor solicitate de către autoritatea contractantă prevăzute în Anexa nr. 18 la Caietul de sarcini
Statut
Activ
Valoarea estimată
303529.08 MDL
ID
5598b497-4284-4770-8d06-60f961f507b7
Pas minim
303.53
Termen de valabilitate al contractului
De la 03.11.2021 17:21:05 Până la 30.12.2021 17:21:05
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.11.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Bocanci din piele naturală cu carâmb înalt, culoare neagră (iarnă)
Potrivit descrierii bunurilor solicitate de către autoritatea contractantă prevăzute în Anexa nr. 18 la Caietul de sarcini
Statut
Activ
Valoarea estimată
304583.34 MDL
ID
751a1b2e-d464-4f0a-b267-b5ed60c46676
Pas minim
304.58
Termen de valabilitate al contractului
De la 03.11.2021 17:22:37 Până la 30.12.2021 17:22:37
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.11.2021 15:18:30
Denumirea lotului : Centură tactică, culoare neagră
Potrivit descrierii bunurilor solicitate de către autoritatea contractantă prevăzute în Anexa nr. 18 la Caietul de sarcini
Statut
Activ
Valoarea estimată
30000 MDL
ID
08df8d65-2535-4689-aa9c-723ed45a4d92
Pas minim
150
Termen de valabilitate al contractului
De la 03.11.2021 17:23:41 Până la 30.12.2021 17:23:41
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.11.2021 15:37:00
Documentele procedurii de achiziție
anexele la caietul de sarcini.docx
Anexele la Caietul de sarcini
Specificații tehnice
22.10.2021 16:25:43
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Centură tactică, culoare neagră
30000 MDL
Denumirea lotului : Bocanci din piele naturală cu carâmb înalt, culoare neagră (iarnă)
304583.34 MDL
Denumirea lotului : Tricou din bumbac, culoare neagră
303529.08 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
638,112.42
MDL
Perioada clarificărilor:
22.10.2021 16:25:43 - 27.10.2021 14:00:00
22.10.2021 16:25:43 - 27.10.2021 14:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.10.2021 14:00:00 - 01.11.2021 15:00:00
27.10.2021 14:00:00 - 01.11.2021 15:00:00