- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de montare a constructiilor din PVC la BM BP Hasdeu filiala Codru
Lucrări de montare a constructiilor din PVC la BM BP Hasdeu filiala Codru
Lucrări de montare a constructiilor din PVC la BM BP Hasdeu filiala Codru
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia Cultura a Primariei mun.Chisinau
Codul fiscal/IDNO
1007601010585
Adresa
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Bucuresti 68
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.10.2021 15:33:13
Ultima modificare
22.10.2021 15:35:17
MTender ID
Cod CPV
45441000-0
-
Lucrări de montare de geamuri
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de montare a constructiilor din PVC la BM BP Hasdeu filiala Codru
Lucrări de montare a constructiilor din PVC la BM BP Hasdeu filiala Codru
Documentele procedurii de achiziție
anunț, invitație de participare, lucrari de montare a constructiilor din pvc , codru .pdf
-
Documentaţie de atribuire
22.10.2021 15:35:17
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de montare a constructiilor din PVC la BM BP Hasdeu filiala Codru
215000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
215,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.10.2021 15:35:17 - 23.10.2021 16:00:00
22.10.2021 15:35:17 - 23.10.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
23.10.2021 16:00:00 - 27.10.2021 10:00:00
23.10.2021 16:00:00 - 27.10.2021 10:00:00