- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Piese de schimb și accesorii pentru autovehicole
Piese de schimb și accesorii pentru autovehicole
Piese de schimb și accesorii pentru autovehicole
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BAZA PĂSTRARE TEHNICĂ ARMAMENT ŞI PATRIMONIU MILTAR
Codul fiscal/IDNO
1008601001474
Adresa
MD5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
Strada Mihai Viteazu 34a
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Visnevschi Alexandru
Telefonul de contact
079706196
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
22.10.2021 14:13:50
Ultima modificare
22.10.2021 15:04:40
MTender ID
Cod CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Piese de schimb și accesorii pentru autovehicole
Piese de schimb și accesorii pentru autovehicole
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Piese de schimb și accesorii pentru autovehicole
37449.17 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
37,449.17
MDL
Perioada clarificărilor:
22.10.2021 15:00:58 - 24.10.2021 15:00:00
22.10.2021 15:00:58 - 24.10.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.10.2021 15:00:00 - 27.10.2021 15:00:00
24.10.2021 15:00:00 - 27.10.2021 15:00:00