- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de pază conform necesităților anului 2022
Serviciil de pază conform necesităților anului 2022 conform Caietului de sarcini
Serviciil de pază conform necesităților anului 2022 conform Caietului de sarcini
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Codul fiscal/IDNO
1007600000794
Adresa
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.10.2021 14:10:24
Ultima modificare
22.10.2021 14:36:04
MTender ID
Cod CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : 1. Servicii de supraveghere și pază tehnică a imobilelor IP USMF ”Nicolae Testemițanu”
Asigurarea intervenției grupei de reacționare operativă la semnalulul de alarmă la declanșarea butonului de alarmă și pază centralizată, conform cerințelor menționate în Caietul de sarcini
Denumirea lotului : 2. Servicii de pază fizică a Blocului didactic nr.1 și Complexului Sociocultural Universitar
Conform cerințelor menționate în Caietul de sarcini
Denumirea lotului : 3. Servicii de pază fizică a căminelor Campusului Studențesc
Conform cerințelor menționate în Caietul de sarcini
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : 2. Servicii de pază fizică a Blocului didactic nr.1 și Complexului Sociocultural Universitar
750000 MDL
Denumirea lotului : 1. Servicii de supraveghere și pază tehnică a imobilelor IP USMF ”Nicolae Testemițanu”
130000 MDL
Denumirea lotului : 3. Servicii de pază fizică a căminelor Campusului Studențesc
3258000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
4,138,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.10.2021 14:36:04 - 02.11.2021 16:00:00
22.10.2021 14:36:04 - 02.11.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
02.11.2021 16:00:00 - 29.11.2021 16:00:00
02.11.2021 16:00:00 - 29.11.2021 16:00:00