- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse alimentare pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul 1
HG nr.775 din 03.07.2007. Grafic de livrare: zilnic pînă la orele 08:00
Denumirea lotului : Lotul 2
În saci. HG nr.68 din 29.001.2007. Grafic de livrare: 2 ori pe lună, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 3
În saci, Grafic de livrare: 1 dată pe lună, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 4
În saci, HG nr.929 din 31.12.2009, Grafic de livrare: 1 dată/săptămînă, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 5
În lăzi, HG nr.929 din 31.12.2009, Grafic de livrare: 1 dată/săptămînă, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 6
Borcane pînă la 1,0 kg, HG nr.520 din 22.06.2010, Grafic de livrare: 1 dată pe lună, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 7
Borcane pînă la 1,0 kg, Grafic de livrare: 1 dată pe lună, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 8
În saci, HG nr.205 din 11.03.2009. Grafic de livrare: 1 dată pe lună, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 9
În lăzi, calitative. HG nr.929 din 31.12.2009, Grafic de livrare: 1 dată/săptămînă, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 10
În saci din hîrtie, HG nr.1523 din 29.12.2007. Grafic de livrare: 1 dată pe lună, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 11
Borcane a cîte 3,0 L, HG nr.1111 din 06.12.2010. Grafic de livrare: 1 dată pe lună, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 12
HG nr.696 din 04.08.2010. Grafic de livrare: 3 ori pe săptămînă, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 13
În cutii, HG nr. 696 din 04.08.2010, HG nr.520 din 22.06.2010 Grafic de livrare: 2 ori pe săptămînă, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 14
În cutii, categoria I. Grafic de livrare: 1 dată/săptămînă, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 15
1,5% pachet pol. cîte 1,0 litru,HG nr.611 din 05.07.2010. Grafic de livrare: zilnic, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 16
De floarea soarelui rafinat, dezodorizat, în butelii pînă la 5,0 L, HG nr.434 din 27.05.2010. Grafic de livrare: 1 dată pe lună, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 17
HG nr.1208 din 27.10.2008. Grafic de livrare: 2 ori pe săptămînă, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 18
În saci, HG nr.774 din 03.07.2007. Grafic de livrare: 2 ori pe lună, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 19
În cutii, HG nr.520 din 22.06.2010, Grafic de livrare: 2 ori pe lună, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 20
În cutii, HG nr.520 din 22.06.2010, Grafic de livrare: 2 ori pe lună, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 21
Pachet a cîte 250 gr, Grafic de livrare: 1 dată pe lună, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 22
Unitatea de măsură cutii. Livrarea în cutii a cîte 100 plicuri de 1,0 gr, HG nr.520 din 22.06.2010, Grafic de livrare: 1 dată pe lună, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 23
În borcane pînă la 1 Kg, HG nr.520 din 22.06.2010,Grafic de livrare: 1 dată pe lună, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 24
În borcne pînă la 1 Kg, HG nr.216 din 27.02.2008. Grafic de livrare:1 dată pe lună, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 25
În borcane pînă la 3 Kg,HG nr.520 din 22.06.2010, Grafic de livrare: 1 dată pe lună, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 26
În pachete a cîte 80 gr,HG nr.520 din 22.06.2010, Grafic de livrare: 1 dată pe lună, la comandă
Denumirea lotului : Lotul 27
Carne de vită, calitate superioară, Grafic de livrare:1 dată pe săptămînă, la comandă
Documentele procedurii de achiziție
02.11.2021 14:28
Răspuns la clarificare: Buna ziua, in documentatia standart de la pagina 47 pina la pagina 62 la compartimentul specificatia tehnica si pret sunt indicate loturile si ce denumiri a produselor sunt in acest lot, totodata coincid cu loturile de pe platforma.
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA26.10.2021 11:26:03 - 05.11.2021 13:00:00
05.11.2021 13:00:00 - 16.11.2021 19:30:00