- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reconstrucție/modernizare a gardului la I.E.T. nr.1 și nr.2 din com. Bubuieci.
Lucrări de reconstrucție/modernizare a gardului existent și amenajarea teritoriului la I.E.T. nr.1 și nr.2 din com. Bubuieci.
Lucrări de reconstrucție/modernizare a gardului existent și amenajarea teritoriului la I.E.T. nr.1 și nr.2 din com. Bubuieci.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria com. Bubuieci
Codul fiscal/IDNO
1007601010459
Adresa
2081,
MOLDOVA,
s.Bubuieci,
mun.Chişinău,
Toader Bubuiog 28
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.10.2021 13:19:38
Ultima modificare
17.12.2021 11:31:39
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reconstrucție/modernizare a gardului la I.E.T. nr.1 din com. Bubuieci.
Lucrări de reconstrucție/modernizare a gardului existent și amenajare la I.E.T. nr.1 din com. Bubuieci.
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
598550.38 MDL
ID
6ab0f5dc-64ff-43a3-9f35-05fc5d2ddbe4
Denumirea lotului : Lucrări de reconstrucție/modernizare a gardului la I.E.T. nr.2 din com. Bubuieci.
Lucrări de reconstrucție/modernizare a gardului existent și amenajare la I.E.T. nr.2 din com. Bubuieci.
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
536003.92 MDL
ID
39e0041a-fcc3-4f47-ac02-b636b324ffde
Documentele procedurii de achiziție
lista cu cantitățile de lucrări lot1.pdf
Caiet de sarcini/formularul nr.1 lot1
Documentaţie de atribuire
22.10.2021 20:24:16
lista cu cantitățile de lucrări lot 2.pdf
Caiet de sarcini/formularul nr.1 lot2
Documentaţie de atribuire
22.10.2021 20:24:16
Buna ziua, documentul ds-lucrari nu se deschide. Reincarcati va rog inca o data
28.10.2021 02:10
Răspuns la clarificare: Bună ziua. Procedura de reîncărcare a documentației standart a fost efectuată.
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1,134,554.30
MDL
Perioada clarificărilor:
22.10.2021 20:24:16 - 30.10.2021 02:01:40
22.10.2021 20:24:16 - 30.10.2021 02:01:40
Perioada de depunere a ofertelor:
30.10.2021 02:01:40 - 04.11.2021 20:01:40
30.10.2021 02:01:40 - 04.11.2021 20:01:40