- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
produse alimentare tr.IV 2021
produse alimentare tr.IV 2021
produse alimentare tr.IV 2021
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Carpineni
Codul fiscal/IDNO
1007601005763
Adresa
3420,
MOLDOVA,
s.Cărpineni,
Hînceşti,
str. Stefan Voda 127
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.10.2021 11:34:49
Ultima modificare
22.10.2021 13:33:10
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : carne
carne
Statut
Activ
Valoarea estimată
66120 MDL
ID
e271b2f8-092d-479e-9e5b-4eb20e892514
Pas minim
330.6
Termen de valabilitate al contractului
De la 09.11.2021 09:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 04.11.2021 13:00:00
Denumirea lotului : pește
pește
Statut
Activ
Valoarea estimată
20513 MDL
ID
6115e0af-4707-4be0-a667-86cd53e9101e
Pas minim
102.56
Termen de valabilitate al contractului
De la 10.11.2021 09:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 04.11.2021 13:18:30
Denumirea lotului : crupe
crupe
Statut
Activ
Valoarea estimată
20837 MDL
ID
f5c80d2e-d05c-4714-a60f-64667e4e83af
Pas minim
104.19
Termen de valabilitate al contractului
De la 10.11.2021 09:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 04.11.2021 13:37:00
Denumirea lotului : lactate
lactate
Statut
Activ
Valoarea estimată
96860 MDL
ID
e09142ca-fad4-4d97-a5a3-b6faa264a7a9
Pas minim
484.3
Termen de valabilitate al contractului
De la 10.11.2021 09:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 04.11.2021 13:55:30
Denumirea lotului : diferite
diferite
Statut
Activ
Valoarea estimată
36392 MDL
ID
6ed85ba6-9661-4734-a618-583edaedc115
Pas minim
181.96
Termen de valabilitate al contractului
De la 10.11.2021 09:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 04.11.2021 14:14:00
Denumirea lotului : legume,fructe
legume,fructe
Statut
Activ
Valoarea estimată
47510 MDL
ID
7107b559-cbf7-4d1e-96a7-4b903a1bc09d
Pas minim
237.55
Termen de valabilitate al contractului
De la 10.11.2021 09:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 04.11.2021 14:32:30
Denumirea lotului : piine
pîine
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
11023 MDL
ID
edfa474e-8f54-49ae-b06d-529f03adf5d9
Pas minim
55.12
Termen de valabilitate al contractului
De la 10.11.2021 09:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 04.11.2021 14:51:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : diferite
36392 MDL
Denumirea lotului : carne
66120 MDL
Denumirea lotului : crupe
20837 MDL
Denumirea lotului : pește
20513 MDL
Denumirea lotului : legume,fructe
47510 MDL
Denumirea lotului : lactate
96860 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
299,255.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.10.2021 11:57:25 - 29.10.2021 10:30:00
22.10.2021 11:57:25 - 29.10.2021 10:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
29.10.2021 10:30:00 - 03.11.2021 09:30:00
29.10.2021 10:30:00 - 03.11.2021 09:30:00