- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Mobilier de birou
Mobilier de birou
Mobilier de birou
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul National de Expertize Judiciare
Codul fiscal/IDNO
1006601003636
Adresa
2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Maria Cebotari,2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.10.2021 22:59:06
Ultima modificare
24.10.2021 18:42:45
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Mobilier de birou
Dulap modular p/u documente
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare mobilier.pdf
anunt de participare mobilier
Invitaţie de participare
22.10.2021 00:04:19
Pozitia 6- Masa pentru calculator 1400*680*750- masa are doar o singura tumba?
25.10.2021 08:44
Răspuns la clarificare: Buna ziua, Da, cite o tumba pentru fiecare masa
Denumirea lotului : Mobilier de birou
163500 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
163,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.10.2021 00:04:19 - 25.10.2021 15:00:00
22.10.2021 00:04:19 - 25.10.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
25.10.2021 15:00:00 - 27.10.2021 15:00:00
25.10.2021 15:00:00 - 27.10.2021 15:00:00