- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea legitimațiilor personale de plastic pentru titulari și categorii sportive
1. Culoare – 4 tipuri de culori (verde, albastru, roșu, galben); 2. Dimensiuni: 85, 595 + 0, 125 mm, înălțimea: 53,975 + 0, 055mm, grosimea: 0.76 + 0.08 mm, unghiurile rotunjite la 3, 18mm – Standard pentru toate tipurile; 3. Materia legitimație – Clorură de Polivinil (PVC) laminat;
1. Culoare – 4 tipuri de culori (verde, albastru, roșu, galben); 2. Dimensiuni: 85, 595 + 0, 125 mm, înălțimea: 53,975 + 0, 055mm, grosimea: 0.76 + 0.08 mm, unghiurile rotunjite la 3, 18mm – Standard pentru toate tipurile; 3. Materia legitimație – Clorură de Polivinil (PVC) laminat;
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Ministerul Educației Culturii și Cercetării
Codul fiscal/IDNO
1006601000107
Adresa
MD-2033,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Chişinău, Piaţa Marii Adunări Naţionale, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Eugeniu Abașev
Telefonul de contact
(022)27-74-76
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
21.10.2021 16:36:40
Ultima modificare
21.10.2021 17:41:49
MTender ID
Cod CPV
22457000-8
-
Cartele de acces
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Legitimații personale de plastic pentru titulari și categorii sportive
1. Culoare – 4 tipuri de culori (verde, albastru, roșu, galben); 2. Dimensiuni: 85, 595 + 0, 125 mm, înălțimea: 53,975 + 0, 055mm, grosimea: 0.76 + 0.08 mm, unghiurile rotunjite la 3, 18mm – Standard pentru toate tipurile; 3. Materia legitimație – Clorură de Polivinil (PVC) laminat;
Statut
Activ
Valoarea estimată
10000 MDL
ID
80b163cf-dec0-4aaf-ad47-5603dc9b1439
Pas minim
300
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.10.2021 16:40:15 Până la 31.12.2021 17:40:15
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 28.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Buna ziua. Am dori sa clarificam:
1. Tiparul pe legitimatie va fi pe o parte sau pe ambele?
2. Legitimatia va contine si fotaografie?
3. Am dori sa aflam daca aveti elaborat designul?
22.10.2021 09:43
Răspuns la clarificare: Bună ziua. 1. Legitimațiile vor fi tapate pe ambele părți. 2. Legitimația va fi cu fotografie. 3. Designul urmează să fie elaborat de operatorul economic căruia îi va fi atribuit contractul.
Buna ziua.
Garantie bancara este necesar de a fi prezentat?
22.10.2021 10:48
Răspuns la clarificare: Bună ziua. Garanția pentru ofertă nu a fost solicitată.
Denumirea lotului : Legitimații personale de plastic pentru titulari și categorii sportive
10000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
10,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
21.10.2021 16:43:23 - 25.10.2021 10:00:00
21.10.2021 16:43:23 - 25.10.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
25.10.2021 10:00:00 - 27.10.2021 10:00:00
25.10.2021 10:00:00 - 27.10.2021 10:00:00