- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reconstrucția străzii Strămoșilor din comuna Tigheci cu lungimea de 1.00 km (PC 2+00-PC 4+53.50 pod existent)
Reconstrucția străzii Strămoșilor din comuna Tigheci cu lungimea de 1.00 km (PC 2+00-PC 4+53.50 pod existent)
Reconstrucția străzii Strămoșilor din comuna Tigheci cu lungimea de 1.00 km (PC 2+00-PC 4+53.50 pod existent)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Tigheci
Codul fiscal/IDNO
1007601004065
Adresa
6329,
MOLDOVA,
s.Tigheci,
Leova,
str Trandafirilor, 9
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
CaragheaurMariana Caragheaur
Telefonul de contact
026345141
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
21.10.2021 16:36:14
Ultima modificare
06.11.2021 11:00:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reconstrucția străzii Strămoșilor din comuna Tigheci cu lungimea de 1.00 km (PC 2+00-PC 4+53.50 pod existent)
Reconstrucția străzii Strămoșilor din comuna Tigheci cu lungimea de 1.00 km (PC 2+00-PC 4+53.50 pod existent)
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
1156871.73 MDL
ID
696eb3a3-03fa-4a1c-9bcc-896bc9e16e6d
Pas minim
115687.1
Termen de valabilitate al contractului
De la 08.11.2021 17:21:17 Până la 31.12.2021 17:21:17
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Bina ziua. Anexați vă rog caietul de sarcini. Mulțumesc.
25.10.2021 13:08
Răspuns la clarificare: Buna ziua, Am expediat caietul de sarcini
lipseste caietul de sarcini
26.10.2021 16:19
Răspuns la clarificare: Caietul de sarcini a fost anexat
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
1,156,871.73
MDL
Perioada clarificărilor:
22.10.2021 16:27:50 - 03.11.2021 11:00:00
22.10.2021 16:27:50 - 03.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
03.11.2021 11:00:00 - 06.11.2021 11:00:00
03.11.2021 11:00:00 - 06.11.2021 11:00:00