- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Intretinerea si reparatia curenta a drumurilor publice locale de interes raional, anul 2021
Intretinerea si reparatia curenta a drumurilor publice locale de interes raional, anul 2021
Intretinerea si reparatia curenta a drumurilor publice locale de interes raional, anul 2021
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul raional Dubasari
Codul fiscal/IDNO
1007601010507
Adresa
4572,
MOLDOVA,
s.Coşniţa,
Dubăsari,
str.Pacii 70
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.10.2021 15:08:16
Ultima modificare
05.11.2021 11:00:01
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Intretinerea si reparatia curenta a drumurilor publice locale de interes raional, anul 2021
Intretinerea si reparatia curenta a drumurilor publice locale de interes raional, anul 2021
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
831175 MDL
ID
3e697f41-8ab9-432c-b470-45e3d39cce22
Documentele procedurii de achiziție
documentatia standart 2021 (1).docx
documentatia standart
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 11:53:39
documentatia standart 2021 (1).docx
documentatia standart
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 11:53:39
documentatia standart 2021 (1).docx
documentatia standart
Documentaţie de atribuire
26.10.2021 09:46:49
documentatia standart 2021 (1).docx
documentatia standart
Documentaţie de atribuire
26.10.2021 09:46:49
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
831,175.00
MDL
Perioada clarificărilor:
21.10.2021 15:14:05 - 29.10.2021 10:00:00
21.10.2021 15:14:05 - 29.10.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
29.10.2021 10:00:00 - 05.11.2021 11:00:00
29.10.2021 10:00:00 - 05.11.2021 11:00:00