- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Costum de iarnă
Costum de iarnă
Costum de iarnă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General pentru Situaţii de Urgenţă
Codul fiscal/IDNO
1006601000543
Adresa
2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gh. Asachi, 69
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.10.2021 15:05:02
Ultima modificare
22.10.2021 13:56:32
MTender ID
Cod CPV
18400000-3
-
Îmbrăcăminte specială şi accesorii
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Costume de iarnă
Costume de iarnă
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Costume de iarnă
1250000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,250,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
21.10.2021 15:29:30 - 01.11.2021 10:00:00
21.10.2021 15:29:30 - 01.11.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.11.2021 10:00:00 - 11.11.2021 10:00:00
01.11.2021 10:00:00 - 11.11.2021 10:00:00