- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Generatoare industriale și staționare insonorizate
Potrivit Documentatiei standard atasată în sistem
Potrivit Documentatiei standard atasată în sistem
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General de Carabinieri al MAI
Codul fiscal/IDNO
1006601000473
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gheorghe Asachi, 65 A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.10.2021 14:42:46
Ultima modificare
22.10.2021 15:36:53
MTender ID
Cod CPV
31100000-7
-
Motoare, generatoare şi transformatoare electrice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Generator cu puterea de 55 kVA
potrivit Documentației atașate
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
112500 MDL
ID
17b57fc3-616a-496b-9fd6-9de6183905f1
Pas minim
112.5
Termen de valabilitate al contractului
De la 31.10.2021 15:46:02 Până la 31.12.2021 15:46:02
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.11.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Generator cu puterea de 41 kVA
potrivit cerintelor Documentatiei atasate
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
100833.33 MDL
ID
78507d16-d264-4cdc-b4f0-5badfb556078
Pas minim
100.83
Termen de valabilitate al contractului
De la 31.10.2021 15:47:26 Până la 31.12.2021 15:47:26
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.11.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
213,333.33
MDL
Perioada clarificărilor:
21.10.2021 14:48:33 - 26.10.2021 09:00:00
21.10.2021 14:48:33 - 26.10.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.10.2021 09:00:00 - 29.10.2021 09:00:00
26.10.2021 09:00:00 - 29.10.2021 09:00:00