- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Piese de schimb pentru BRP Outlander 400 (cvadriciclu)
Piese de schimb pentru BRP Outlander 400 (cvadriciclu)
Piese de schimb pentru BRP Outlander 400 (cvadriciclu)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției de Frontieră al MAI
Codul fiscal/IDNO
1006601000196
Adresa
MD-2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Petricani 19
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.10.2021 09:58:52
Ultima modificare
21.10.2021 11:18:03
MTender ID
Cod CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Piese de schimb pentru BRP Outlander 400 (cvadriciclu)
Piese de schimb pentru BRP Outlander 400 (cvadriciclu)
Statut
Activ
Valoarea estimată
164950 MDL
ID
ddb7c96c-2781-42de-9794-083b3f53da47
Pas minim
1649.5
Termen de valabilitate al contractului
De la 28.10.2021 10:15:18 Până la 31.12.2021 11:15:18
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 27.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
se cere garantie bancara pentru participare sau nu, multumesc
21.10.2021 11:27
Răspuns la clarificare: Este procedură de valoare mică, documentele solicitate obligatorii conform p.13 din anunțul de participare
Denumirea lotului : Piese de schimb pentru BRP Outlander 400 (cvadriciclu)
164950 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
164,950.00
MDL
Perioada clarificărilor:
21.10.2021 10:15:58 - 22.10.2021 11:00:00
21.10.2021 10:15:58 - 22.10.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22.10.2021 11:00:00 - 26.10.2021 11:00:00
22.10.2021 11:00:00 - 26.10.2021 11:00:00