- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
În cadrul blocului curativ nr. 4
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Deservire tehnică a sistemelor antiincendiare și de protecție antifum
1. Sistem Protecție Automată de Fum: • C2000 – KC – 1 buc. • Сигнал – 20П – 1buc. • C2000 – СП1 – 3 buc. • С2000 – БИ Блок индикации – 1 buc. • С2000 – ПУ – 4 buc. • ИП 212 – 3 СМ – 32 buc. 2. Semnalizare automată de incendiu: • C2000 – СП1 – 9 buc. • Сигнал – 20П – 1buc. • C2000 – М – 1 buc. • ИП 212 – 3 СМ – Detector de fum – 50 buc. • ИПР 513 – 3М – Detector manual de incendiu – 10 buc. • РИП – 12 (исп. 0,1) – Sursă de alimentare de rezervă – 3 buc. • Acumulator 12B/7,0h – 3 buc. 3. Sistemă antiincendiu: • Panou de control PC 5108 – 10 buc. • Tastieră PK 55011E1H – 2buc. • Pасширители PC 5204 – 9 buc. • Panou de control PC 1864 – 2 buc. • СПД 3.10 – Detector de fum – 680. • ИПР 513 – 3М – Detector manual de incendiu – 24 buc. • ИП 103 – 5.4 А1 – Detector antiincendiu – 150 buc. • РИП – 12 (исп. 0,1) – Sursă de alimentare de rezervă – 14 buc. • Acumulator 12B/7,0h – 14 buc.
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA21.10.2021 09:52:18 - 25.10.2021 10:30:00
25.10.2021 10:30:00 - 29.10.2021 08:30:00