- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Îngrășăminte minerale (Azofosca)
Îngrășăminte minerale (Azofosca)
Îngrășăminte minerale (Azofosca)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Comisia de Stat pentru Testarea Soiurilor de Plante
Codul fiscal/IDNO
1006601003854
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Stefan cel Mare 180, bir.1210
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Braileanu Eugeniu
Telefonul de contact
022-780-056
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
21.10.2021 08:48:05
Ultima modificare
31.10.2021 00:00:00
MTender ID
Cod CPV
14300000-4
-
Produse anorganice chimice şi îngrăşăminte minerale
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Îngrășăminte minerale (Azofosca)
Îngrășăminte minerale (Azofosca)
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
200000 MDL
ID
9f198ae4-ca34-48ee-9830-99663fff41ef
Pas minim
3000
Termen de valabilitate al contractului
De la 02.11.2021 09:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
200,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
21.10.2021 09:24:16 - 26.10.2021 00:00:00
21.10.2021 09:24:16 - 26.10.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.10.2021 00:00:00 - 31.10.2021 00:00:00
26.10.2021 00:00:00 - 31.10.2021 00:00:00