- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lanț și elemente de îmbinare pentru utilajul de distribuire a materialului aniderapant
Lanț și elemente de îmbinare pentru utilajul de distribuire a materialului aniderapant
Lanț și elemente de îmbinare pentru utilajul de distribuire a materialului aniderapant
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ÎM Regia EXDRUPO
Codul fiscal/IDNO
1003600161002
Adresa
MD 2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Varnița, 22
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.10.2021 14:29:36
Ultima modificare
20.10.2021 16:15:54
MTender ID
Cod CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lanț și elemente de îmbinare pentru utilajul de distribuire a materialului antiderapant
Lanț și elemente de îmbinare pentru utilajul de distribuire a materialului antiderapant
Statut
Activ
Valoarea estimată
65000 MDL
ID
26fbda56-1dba-4f72-8f15-e5b69d892ae0
Pas minim
1950
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.10.2021 14:31:03 Până la 31.12.2021 15:31:03
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 28.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini lanț și elemente de îmbinare.semnat.pdf
-
Invitaţie de participare
20.10.2021 14:32:48
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lanț și elemente de îmbinare pentru utilajul de distribuire a materialului antiderapant
65000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
65,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
20.10.2021 14:32:48 - 25.10.2021 09:00:00
20.10.2021 14:32:48 - 25.10.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
25.10.2021 09:00:00 - 27.10.2021 09:00:00
25.10.2021 09:00:00 - 27.10.2021 09:00:00