- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de amenajare a blocului locativ, str. Ștefan cel Mare 20-22, din or. Cimișlia
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de amenajare a blocului locativ, str. Ștefan cel Mare 20-22, din or. Cimișlia
Lucrări de amenajare a blocului locativ, str. Ștefan cel Mare 20-22, din or. Cimișlia
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 06.11.2021 19:00:00 Până la 30.12.2021 19:16:26
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
-Anunț de participare semnat electronic
Invitaţie de participare
19.10.2021 18:16:38
-Caietul de sarcini semnat electronic
Documentaţie de atribuire
19.10.2021 18:16:38
-Documentația standard semnată electronic
Documentaţie de atribuire
19.10.2021 18:16:38
-DUAE semnat electronic
Documentaţie de atribuire
19.10.2021 18:16:38
-Declarație pentru beneficiarii efectivi pentru completare de cătra operatorii economici
Documentaţie de atribuire
19.10.2021 18:16:38
-Documentația standard pentru completare de cătra operatorii economici
Documentaţie de atribuire
19.10.2021 18:16:38
-DUAE pentru completare de cătra operatorii economici
Documentaţie de atribuire
19.10.2021 18:16:38
-Formularul F 3.1 pentru completare de cătra operatorii economici
Documentaţie de atribuire
19.10.2021 18:16:38
-Caietul de sarcini semnat electronic
Documentaţie de atribuire
29.10.2021 16:39:43
-Caietul de sarcini semnat electronic
Documentaţie de atribuire
29.10.2021 16:51:42
28.10.2021 09:06
Răspuns la clarificare: În forma 3, devizierul a introdus manual plasa metalică sub codul : 287324665122005000, aceasta urmează a fi inclusă în devizul ofertă. Pelicula a fost omisă din greșeală.
29.10.2021 15:44
Răspuns la clarificare: Caietul de sarcini va fi modificat.
29.10.2021 16:40
Răspuns la clarificare: Caietul de sarcini a fost modificat.
29.10.2021 18:25
Răspuns la clarificare: .
29.10.2021 18:26
Răspuns la clarificare: Procedura urmeaza a fi anulată şi relansată în urma reexaminării condiţiilor de ofertare şi a caietului de sarcini.
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA19.10.2021 18:16:38 - 31.10.2021 16:51:42
31.10.2021 16:51:42 - 06.11.2021 17:51:42