- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
În localitate nu există rețea de iluminat public și este necesitate pentru siguranța cetățenilor.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de renovare a iluminatului public
În localitate nu există rețea de iluminat public și este necesitate pentru siguranța cetățenilor.
Statut
Valoarea estimată
ID
Documentele procedurii de achiziție
21.10.2021 10:48
Răspuns la clarificare: Buna ziua, scopul proiectului este creșterea siguranței cetățenilor, prin renovarea iluminatului public pentru toată localitatea.
21.10.2021 10:50
Răspuns la clarificare: Termenul de executare a lucrărilor este până la 31 decembrie 2022
21.10.2021 10:50
Răspuns la clarificare: Avem 8 PT
21.10.2021 10:56
Răspuns la clarificare: Valoarea estimată cu TVA este de 2338272,00, iar fără TVA este de 1870618,00 lei.
04.11.2021 16:22
Răspuns la clarificare: Conform proiectului tehnic
04.11.2021 16:25
Răspuns la clarificare: Vom revedea
04.11.2021 16:28
Răspuns la clarificare: Conform proiectului tehnic
04.11.2021 16:28
Răspuns la clarificare: Am modificat
04.11.2021 16:29
Răspuns la clarificare: Vom revedea
04.11.2021 16:29
Răspuns la clarificare: Vom corecta
04.11.2021 16:29
Răspuns la clarificare: Conform proiectului tehnic
04.11.2021 16:30
Răspuns la clarificare: Vom indicsa
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA19.10.2021 17:26:19 - 06.11.2021 16:30:09
06.11.2021 16:30:09 - 10.11.2021 16:30:09