- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Complexe de joacă pentru copii, inclusiv instalarea și amenajarea (prin Acord-cadru)
Complexe de joacă pentru copii, inclusiv instalarea și amenajarea (prin Acord-cadru)
Complexe de joacă pentru copii, inclusiv instalarea și amenajarea (prin Acord-cadru)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Codul fiscal/IDNO
1007601010493
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Gheorghe Chetrușca
Telefonul de contact
022242501
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
19.10.2021 16:43:56
Ultima modificare
30.11.2021 12:41:53
MTender ID
Cod CPV
37500000-3
-
Jocuri şi jucării; atracţii de bâlci
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Loc de joacă pentru copii, inclusiv instalarea și amenajarea în curțile de bloc
Loc de joacă pentru copii, inclusiv instalarea și amenajarea în curțile de bloc
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
26800000 MDL
ID
03e89ab0-e14e-460b-89d6-c12374dbf415
Denumirea lotului : Complex de joacă pentru copii, inclusiv instalarea și amenajarea în zonele de agrement
Complex de joacă pentru copii, inclusiv instalarea și amenajarea în zonele de agrement
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
16500000 MDL
ID
55075abd-546b-44e5-8395-f47194ca8e6a
Documentele procedurii de achiziție
Добрый день, не были представлены anexa 1,2
21.10.2021 10:26
Răspuns la clarificare: Bună ziua, anexa 1 și anexa 2 le găsiți în documentația de atribuire de la pagina 28 pînă la 35.
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
43,300,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.10.2021 16:58:03 - 04.11.2021 11:00:00
19.10.2021 16:58:03 - 04.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
04.11.2021 11:00:00 - 22.11.2021 11:00:00
04.11.2021 11:00:00 - 22.11.2021 11:00:00