- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație a drumurilor publice locale din localitățile r-lui Straseni
Conform caietului de sarcini inaintat de Beneficiar
Conform caietului de sarcini inaintat de Beneficiar
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Aparatul presedintelui raionului Straseni
Codul fiscal/IDNO
1017601000161
Adresa
MD 3701,
MOLDOVA,
mun.Străşeni,
Străşeni,
str. Mihai Eminescu 28
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.10.2021 16:42:29
Ultima modificare
21.10.2021 08:55:12
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reparația drumului local din satul Pănășești (str. Alexandru cel Bun) drum de acces la drumul regional G97 R1- Pănășești – Căpriana – M1.
Conform caietului de sarcini inaintat de Beneficiar
Denumirea lotului : Reparația unei porțiuni de drum în comuna Micăuți.
Conform caietului de sarcini inaintat de Beneficiar
Denumirea lotului : Reparația unei porțiuni de drum în satul Voinova
Conform caietului de sarcini inaintat de Beneficiar
Denumirea lotului : Construcția canalului de evacuare a apelor pluviale, str. Cetatea Albă, mun. Strășeni.
Conform caietului de sarcini inaintat de Beneficiar
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
123333 MDL
ID
a9d6360c-0f43-4739-a54c-aa3aa748fe00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Reparația unei porțiuni de drum în satul Voinova
206666 MDL
Denumirea lotului : Reparația drumului local din satul Pănășești (str. Alexandru cel Bun) drum de acces la drumul regional G97 R1- Pănășești – Căpriana – M1.
416666 MDL
Denumirea lotului : Reparația unei porțiuni de drum în comuna Micăuți.
250000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
996,665.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.10.2021 17:02:21 - 25.10.2021 10:00:00
19.10.2021 17:02:21 - 25.10.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
25.10.2021 10:00:00 - 01.11.2021 11:00:00
25.10.2021 10:00:00 - 01.11.2021 11:00:00