- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reabilitarea si extinderea sistemului de apeduct in or.Cainari , r-nul Căușeni (zona I etapa II Sector 1 obiect nr.034/2016 ) Retele exterioare de apa (marca AE). Str. Trandafirilor, str. D. Cantemir si str. Carbunii „
Reabilitarea si extinderea sistemului de apeduct in or.Cainari , r-nul Căușeni (zona I etapa II Sector 1 obiect nr.034/2016 ) Retele exterioare de apa (marca AE). Str. Trandafirilor, str. D. Cantemir si str. Carbunii „
Reabilitarea si extinderea sistemului de apeduct in or.Cainari , r-nul Căușeni (zona I etapa II Sector 1 obiect nr.034/2016 ) Retele exterioare de apa (marca AE). Str. Trandafirilor, str. D. Cantemir si str. Carbunii „
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria orasului Cainari
Codul fiscal/IDNO
1007601003817
Adresa
7701,
MOLDOVA,
or.Căinari,
Căuşeni,
or.Cainari str.C.Negraia 8
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.10.2021 16:39:23
Ultima modificare
19.10.2021 17:07:59
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reabilitarea si extinderea sistemului de apeduct in or.Cainari , r-nul Căușeni (zona I etapa II Sector 1 obiect nr.034/2016 ) Retele exterioare de apa (marca AE). Str. Trandafirilor, str. D. Cantemir si str. Carbunii „
Reabilitarea si extinderea sistemului de apeduct in or.Cainari , r-nul Căușeni (zona I etapa II Sector 1 obiect nr.034/2016 ) Retele exterioare de apa (marca AE). Str. Trandafirilor, str. D. Cantemir si str. Carbunii „
Statut
Activ
Valoarea estimată
490525 MDL
ID
0af75363-1727-488b-85de-c3e0012330a6
Pas minim
490.52
Termen de valabilitate al contractului
De la 05.11.2021 19:00:00 Până la 30.12.2022 19:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 04.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Reabilitarea si extinderea sistemului de apeduct in or.Cainari , r-nul Căușeni (zona I etapa II Sector 1 obiect nr.034/2016 ) Retele exterioare de apa (marca AE). Str. Trandafirilor, str. D. Cantemir si str. Carbunii „
490525 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
490,525.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.10.2021 17:06:05 - 26.10.2021 17:00:00
19.10.2021 17:06:05 - 26.10.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.10.2021 17:00:00 - 03.11.2021 21:00:00
26.10.2021 17:00:00 - 03.11.2021 21:00:00