- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Construcția și amenajarea parcului public de odihnă și agrement Seliște
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Construcția și amenajarea parcului public de odihnă și agrement Seliște
Construcția și amenajarea parcului public de odihnă și agrement Seliște
Documentele procedurii de achiziție
-anunt de participare
Invitaţie de participare
21.10.2021 15:50:42
-documentatia standard
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
21.10.2021 15:50:42
-caiet de sarcini lucrari de constructiie
Specificații tehnice
21.10.2021 15:50:42
-caiet de sarcini solutii arhitecturale constructive
Specificații tehnice
21.10.2021 15:50:42
-caiet de sarcini echipament
Specificații tehnice
21.10.2021 15:50:42
-caiet de sarcini solutii arhitecturale constructive
Specificații tehnice
21.10.2021 15:50:42
-caiet de sarcini lucrari de construcție
Specificații tehnice
21.10.2021 15:50:42
-caiet de sarcini echipament
Specificații tehnice
21.10.2021 15:50:42
27.10.2021 16:40
Răspuns la clarificare: Bună ziua, atașez rechezitele bancare pentru garanție MD68TRPDBI20000001113200
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA21.10.2021 15:50:42 - 31.10.2021 11:00:00
31.10.2021 11:00:00 - 22.11.2021 11:00:00