- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii Subscription Adobe software
Servicii Subscription Adobe software
Servicii Subscription Adobe software
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Daniela Turtureanu
Telefonul de contact
022504891
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
19.10.2021 15:43:45
Ultima modificare
09.11.2021 12:32:11
MTender ID
Cod CPV
72261000-2
-
Servicii de asistenţă pentru software
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii Subscription Adobe software
Servicii Subscription Adobe software
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
65160 MDL
ID
deac18b9-158d-49ee-b4ed-e9586dca469e
Pas minim
651.6
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.11.2021 16:50:02 Până la 30.12.2021 16:50:02
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Buna ziua. Pentru calcularea costului subscrierilor solicitam sa prezentati nr. VIP al consolei Adobe si data de aniversare.
25.10.2021 11:29
Răspuns la clarificare: Buna ziua! nr. VIP: A08BDCE8EABAE6F0259A. Data: 23 octombrie 2021.
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
65,160.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.10.2021 15:52:01 - 25.10.2021 12:00:00
19.10.2021 15:52:01 - 25.10.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
25.10.2021 12:00:00 - 01.11.2021 10:00:00
25.10.2021 12:00:00 - 01.11.2021 10:00:00