- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de curăţenie pentru anul 2022
Servicii de curăţenie pentru anul 2022
Servicii de curăţenie pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.10.2021 15:02:22
Ultima modificare
28.10.2021 15:05:51
MTender ID
Cod CPV
90910000-9
-
Servicii de curăţenie
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de curăţenie
Conform Anexelor nr. 1, nr. 2 şi nr. 3 la Anunţul de participare
Statut
Activ
Valoarea estimată
11029555.38 MDL
ID
2f879bbd-a900-4aa5-bffa-7bcc2db21030
Pas minim
110295.55
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 30.12.2022 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Va exista calificarea prealabilă a pachetului de documente pentru operatorii economici înainte de a participa la licitația electronică?
Pentru a exclude o posibilă situație în care va fi permis să participe la licitație un agent economic care nu deține pachetul de documente complet, precum și un agent economic care scade în mod nejustificat prețul și criteriile de calificare necorespunzătoare.
29.10.2021 09:56
Răspuns la clarificare: Bună ziua, vă informăm că cadrul normativ în domeniul achizițiilor publice nu oferă posibilitatea depunerii de către operatorii economici a pachetului de documente înainte de participare la licitația electronică pentru calificarea prealabilă a acestora.
va rugam sa indicati cu aproximatie cit personal va fi antrenata in cimpul muncii?
29.10.2021 09:59
Răspuns la clarificare: Conform documentației de atribuire operatorul economic vă asigura cu personal suficient pentru executarea contractului de achiziție conform caietului de sarcini. Prin urmare stabilirea numărului personalului antrenat în executarea contractului rămăne la discreția operatorului economic.
Denumirea lotului : Servicii de curăţenie
11029555.38 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
11,029,555.38
MDL
Perioada clarificărilor:
19.10.2021 15:19:34 - 29.10.2021 10:00:00
19.10.2021 15:19:34 - 29.10.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
29.10.2021 10:00:00 - 24.11.2021 09:00:00
29.10.2021 10:00:00 - 24.11.2021 09:00:00