- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Baloane pentru angioplastie aortală și pulmonară pentru Cabinetul de Cardiologie Intervențională.
Baloane pentru angioplastie aortală și pulmonară pentru Cabinetul de Cardiologie Intervențională.
Baloane pentru angioplastie aortală și pulmonară pentru Cabinetul de Cardiologie Intervențională.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Codul fiscal/IDNO
1003600150783
Adresa
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.10.2021 14:39:00
Ultima modificare
19.10.2021 14:45:21
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Cateter Balon pentru valvuloplastie pulmonara si aortica
Balon noncompleant din polimer, cu marcheri radioopaci din platina, compatibil cu ghid de 0,035, 0,025, 0,020. Compatibil cu teaca de 4F,5F, 6F,7F,8F. Profil mic, constructie axiala. Timp de inflatie si deflatie foarte rapid. RPB 18 ATM, NP-10 ATM. Diametre disponibile: de la 2 la 25 mm. Lungimi de balon de la 1 la 8 cm. Lungimea shaft - 70, 90 ,100 cm. Balonul sa fie elastomer termoplastic.
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Cateter Balon pentru valvuloplastie pulmonara si aortica
141666.66 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
141,666.66
MDL
Perioada clarificărilor:
19.10.2021 14:45:21 - 21.10.2021 13:00:00
19.10.2021 14:45:21 - 21.10.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
21.10.2021 13:00:00 - 25.10.2021 09:00:00
21.10.2021 13:00:00 - 25.10.2021 09:00:00