- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reagenti, calibratori si material de control pentru analizatorul automat Sysmex CA 660
Reagenti, calibratori si material de control pentru analizatorul automat Sysmex CA 660
Reagenti, calibratori si material de control pentru analizatorul automat Sysmex CA 660
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCMS MPS
Codul fiscal/IDNO
1003600150716
Adresa
2005,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Str.Puskin-51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.10.2021 08:42:32
Ultima modificare
19.10.2021 17:58:04
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : LOT 1. Reagenţi,calibratori si materiale de control pentru cuagulometru CA 660,Sysmex ,Japonia
Conform caietului de sarcini
Denumirea lotului : Lot 2. Consumabile pentru cuagulometru CA-660,Sysmex,Japonia
Conform caietului de sarcini
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare reagenti
Obligatoriu
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
19.10.2021 09:01:50
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : LOT 1. Reagenţi,calibratori si materiale de control pentru cuagulometru CA 660,Sysmex ,Japonia
56724 MDL
Denumirea lotului : Lot 2. Consumabile pentru cuagulometru CA-660,Sysmex,Japonia
12000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
68,724.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.10.2021 09:01:50 - 28.10.2021 09:30:00
19.10.2021 09:01:50 - 28.10.2021 09:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
28.10.2021 09:30:00 - 08.11.2021 09:30:00
28.10.2021 09:30:00 - 08.11.2021 09:30:00