- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea produse petroliere (Benzina A95), conform necesitatilor IMSP AMT Riscani pentru anul 2021, suplimentar
Achiziționarea produse petroliere (Benzina A95), conform necesitatilor IMSP AMT Riscani pentru anul 2021, suplimentar
Achiziționarea produse petroliere (Benzina A95), conform necesitatilor IMSP AMT Riscani pentru anul 2021, suplimentar
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP AMT Riscani
Codul fiscal/IDNO
1003600153212
Adresa
MD-2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecu Russo 11
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.10.2021 16:45:33
Ultima modificare
18.10.2021 16:48:23
MTender ID
Cod CPV
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Achiziționarea produse petroliere (Benzina A95), conform necesitatilor IMSP AMT Riscani pentru anul 2021, suplimentar
Achiziționarea produse petroliere (Benzina A95), conform necesitatilor IMSP AMT Riscani pentru anul 2021, suplimentar
Statut
Activ
Valoarea estimată
30435 MDL
ID
990eebc3-c3bb-44dd-8ee7-7c4cbafe771b
Pas minim
304.35
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.10.2021 16:47:54 Până la 31.12.2021 17:47:54
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Achiziționarea produse petroliere (Benzina A95), conform necesitatilor IMSP AMT Riscani pentru anul 2021, suplimentar
30435 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
30,435.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.10.2021 16:48:23 - 20.10.2021 10:00:00
18.10.2021 16:48:23 - 20.10.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.10.2021 10:00:00 - 22.10.2021 10:00:00
20.10.2021 10:00:00 - 22.10.2021 10:00:00