- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lotul I “Mobila pentru Secția de Zi Copii nr.2 din cadrul CPTR Copii Bălți”
Lotul I “Mobila pentru Secția de Zi Copii nr.2 din cadrul CPTR Copii Bălți”
Lotul I “Mobila pentru Secția de Zi Copii nr.2 din cadrul CPTR Copii Bălți”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Codul fiscal/IDNO
1008601000639
Adresa
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Ivano Franco 44
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Telefonul de contact
/231/71003
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.10.2021 12:12:05
Ultima modificare
15.10.2021 12:15:44
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul I “Mobila pentru Secția de Zi Copii nr.2 din cadrul CPTR Copii Bălți”
Lotul I “Mobila pentru Secția de Zi Copii nr.2 din cadrul CPTR Copii Bălți”
Statut
Activ
Valoarea estimată
58000 MDL
ID
187cce1c-a9c0-4b49-9b2a-87b3fe21b938
Pas minim
23.2
Termen de valabilitate al contractului
De la 26.10.2021 12:14:12 Până la 31.12.2021 13:14:12
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare privind achizitionarea mobilei pentru sectia de zi nr.2.pdf
invitatie de participare
Invitaţie de participare
15.10.2021 12:15:44
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lotul I “Mobila pentru Secția de Zi Copii nr.2 din cadrul CPTR Copii Bălți”
58000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
58,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
15.10.2021 12:15:44 - 18.10.2021 11:00:00
15.10.2021 12:15:44 - 18.10.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18.10.2021 11:00:00 - 22.10.2021 11:00:00
18.10.2021 11:00:00 - 22.10.2021 11:00:00