- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de instalare de burlane
Instalarea de burlane pe acoperișurile a două case de locuit cu 5 nivele
Instalarea de burlane pe acoperișurile a două case de locuit cu 5 nivele
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Regiment de Aviaţie
Codul fiscal/IDNO
1006601001230
Adresa
MD-5028,
MOLDOVA,
s.Lunga (r-l Floreşti),
Floreşti,
Lunga
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.10.2021 11:43:16
Ultima modificare
29.10.2021 10:00:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de instalare de burlane
Lucrări de demontare parțială și montare a sistemelor de evacuare a apelor de pe acoperișurile a două case de locuit cu 5 nivele
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
108333.33 MDL
ID
58d39dfe-41a8-4f6a-bc63-039bdfe011c5
Documentele procedurii de achiziție
anexa 8.docx
Declarația privind valabilitatea ofertelor
Documentaţie de atribuire
22.10.2021 10:45:53
anexa 13.docx
Declarația privind lista principalelor lucrări executate
Documentaţie de atribuire
22.10.2021 10:45:53
anexa 15.docx
Declarația privind personalul de specialitate
Documentaţie de atribuire
22.10.2021 10:45:53
anexa 13.docx
Declarația privind lista principalelor lucrări executate
Documentaţie de atribuire
22.10.2021 10:45:53
anexa 15.docx
Declarația privind personalul de specialitate propus
Documentaţie de atribuire
22.10.2021 10:45:53
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
108,333.33
MDL
Perioada clarificărilor:
22.10.2021 10:45:53 - 26.10.2021 12:00:00
22.10.2021 10:45:53 - 26.10.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.10.2021 12:00:00 - 29.10.2021 10:00:00
26.10.2021 12:00:00 - 29.10.2021 10:00:00