- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Articole de papetărie și accesorii de birou
Articole de papetărie și accesorii de birou
Articole de papetărie și accesorii de birou
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic de Psihiatrie
Codul fiscal/IDNO
1003600150554
Adresa
MD-2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
Costiujeni, 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.10.2021 11:11:53
Ultima modificare
13.10.2021 11:56:49
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lot 1 - Biblioraft
Biblioraft
Denumirea lotului : Lot 2 – Mape pentru documente
Mape pentru documente
Denumirea lotului : Lot 3 – Instrumente de scris
Instrumente de scris
Denumirea lotului : Lot 4 – Marker
Marker
Denumirea lotului : Lot 5 – Corector
Corector
Denumirea lotului : Lot 6 – Adeziv
Adeziv
Denumirea lotului : Lot 7 – Bandă adezivă
Bandă adezivă
Denumirea lotului : Lot 8 – Unelte de birou
Unelte de birou
Denumirea lotului : Lot 9 – Accesorii pentru birou
Accesorii pentru birou
Denumirea lotului : Lot 10 – Cerneală
Cerneală
Denumirea lotului : Lot 11 – Articole din hârtie
Articole din hârtie
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lot 8 – Unelte de birou
2000 MDL
Denumirea lotului : Lot 7 – Bandă adezivă
355 MDL
Denumirea lotului : Lot 3 – Instrumente de scris
4300 MDL
Denumirea lotului : Lot 9 – Accesorii pentru birou
2430 MDL
Denumirea lotului : Lot 5 – Corector
850 MDL
Denumirea lotului : Lot 2 – Mape pentru documente
9750 MDL
Denumirea lotului : Lot 6 – Adeziv
11000 MDL
Denumirea lotului : Lot 4 – Marker
360 MDL
Denumirea lotului : Lot 11 – Articole din hârtie
60820 MDL
Denumirea lotului : Lot 10 – Cerneală
350 MDL
Denumirea lotului : Lot 1 - Biblioraft
7500 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
99,715.00
MDL
Perioada clarificărilor:
13.10.2021 11:56:49 - 15.10.2021 12:00:00
13.10.2021 11:56:49 - 15.10.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
15.10.2021 12:00:00 - 22.10.2021 12:00:00
15.10.2021 12:00:00 - 22.10.2021 12:00:00