- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reparaţia sondei şi înlocuirea turnului de apă în satul Işnovăţ raionul Criuleni
Reparaţia sondei şi înlocuirea turnului de apă în satul Işnovăţ raionul Criuleni
Reparaţia sondei şi înlocuirea turnului de apă în satul Işnovăţ raionul Criuleni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Isnovat
Codul fiscal/IDNO
1007601009624
Adresa
MD-4826,
MOLDOVA,
s.Işnovăţ,
Criuleni,
S. Isnovat r. Criuleni
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Anatolie Istrati
Telefonul de contact
+36(360)058-882
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
13.10.2021 11:09:22
Ultima modificare
13.10.2021 12:52:37
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reparația sondei şi înlocuirea turnului de apă în satul Işnovăţ raionul Criuleni
Reparația sondei şi înlocuirea turnului de apă în satul Işnovăţ raionul Criuleni
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Reparația sondei şi înlocuirea turnului de apă în satul Işnovăţ raionul Criuleni
352350 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
352,350.00
MDL
Perioada clarificărilor:
13.10.2021 12:38:38 - 18.10.2021 09:00:00
13.10.2021 12:38:38 - 18.10.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18.10.2021 09:00:00 - 21.10.2021 11:00:00
18.10.2021 09:00:00 - 21.10.2021 11:00:00