- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Construcția unei porțiuni de drum în satul Filipeni, raionul Leova
Construcția unei porțiuni de drum din beton asfaltic.
Construcția unei porțiuni de drum din beton asfaltic.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria s.Filipeni
Codul fiscal/IDNO
1007601004146
Adresa
6319,
MOLDOVA,
s.Filipeni,
Leova,
s.Filipeni r.Leova
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.10.2021 10:28:25
Ultima modificare
22.10.2021 19:00:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Construcția unei porțiuni de drum din asfalt în satul Filipeni
Construcția unei porțiuni de drum din beton asfaltic conform caietului de sarcini
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
333000 MDL
ID
ecb2c624-6824-4408-902d-b6989e758d04
Pas minim
3330
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.10.2021 18:00:00 Până la 30.12.2021 19:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare_28_09_2021.docx
Anunțul de participare
Invitaţie de participare
13.10.2021 12:09:53
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
333,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
13.10.2021 12:09:53 - 18.10.2021 10:00:00
13.10.2021 12:09:53 - 18.10.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18.10.2021 10:00:00 - 22.10.2021 19:00:00
18.10.2021 10:00:00 - 22.10.2021 19:00:00