- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reconstrucție a terenului de fotbal din or. Sîngerei
Lucrări de reconstrucție a terenului de fotbal din or. Sîngerei
Lucrări de reconstrucție a terenului de fotbal din or. Sîngerei
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Singerei
Codul fiscal/IDNO
1007601002223
Adresa
MD-6201,
MOLDOVA,
or.Sîngerei,
Sîngerei,
str. Independentei, 124
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.10.2021 10:25:34
Ultima modificare
12.10.2021 14:48:31
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reconstrucție a terenului de fotbal din or. Sîngerei
Lucrări de reconstrucție a terenului de fotbal din or. Sîngerei
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare teren.semnat.pdf
-Anunt de participare
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:34:12
caiet de sarcini teren fotbal.semnat.pdf
Caiet de sarcini-
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:34:12
document standart_lucrari teren.semnat.pdf
-documentatia standart
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 10:34:12
document standart_lucrari teren.semnat 2.pdf
-documentatia standart
Documentaţie de atribuire
12.10.2021 11:32:45
anunt_de_participare semnat 2.pdf
-Anunt de participare
Documentaţie de atribuire
12.10.2021 14:48:31
Punctul 17 din criterii este specificat diriginte de șantier Apeduct și canalizare de ce este nevoie?
11.10.2021 14:27
Răspuns la clarificare: Nu este nevoie o să scoatem.
Dupa cum întelegem suprafata terenului va rămine din beton altceva nu este preconizat?
12.10.2021 13:20
Răspuns la clarificare: Conform devizului de cheltuieli
Denumirea lotului : Lucrări de reconstrucție a terenului de fotbal din or. Sîngerei
552623.47 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
552,623.47
MDL
Perioada clarificărilor:
11.10.2021 10:34:12 - 18.10.2021 10:00:00
11.10.2021 10:34:12 - 18.10.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18.10.2021 10:00:00 - 25.10.2021 10:00:00
18.10.2021 10:00:00 - 25.10.2021 10:00:00